Witaj świecie!

Cześć, czołem!

Piszemy pierwszy wpis na bloga z wielką ekscytacją, ale też z obawami.

Oddajemy Wam właśnie serwis nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące (chociaż sam pomysł zakiełkował dużo wcześniej).

Tak, oddajemy w Wasze ręce, bo Polska dla dzieci to nie jest zwykła strona o miejscach dla rodzin z dziećmi w Polsce.

To serwis, który tworzymy wspólnie – przez rodziców dla rodziców! To nie jest miejsce gdzie przeczytacie nasze subiektywne opinie, szczegółowe opisy i zobaczycie ulepszone zdjęcia. To miejsce, gdzie zobaczycie miejsca dodane przez innych użytkowników, ze zdjęciami dodanymi przez nich, wzbogacone o opinie osób, które te miejsca odwiedziły.

W serwisie Polska dla dzieci możecie szukać atrakcji, noclegów, restauracji oraz wydarzeń, które są przyjazne rodzinom z dziećmi, mają odpowiednią infrastrukturę, wyposażenie, dodatki, ciekawą tematykę, wszystko to, co sprawi, że będzie to udany, rodzinny czas. Niektórym dzieciom niewiele potrzeba do szczęścia, ale wiemy też, że wiele rodzin szuka noclegów, restauracji czy atrakcji, które zaspokoją indywidualne potrzeby (np. łóżeczko, krzesełko do karmienia, menu dla dzieci, warsztaty itp). Dlatego też Polska dla dzieci ma wiele filtrów, które pozwolą Wam wyszukać miejsca odpowiednie dla Was!

Ale to nie wszystko! Dopiero zaczynamy, w czasie pisania tego postu na mapie jest zaledwie około 60 atrakcji, ale tylko na naszej liście miejsc, które chcielibyśmy Wam pokazać, mamy jeszcze co najmniej z 200 kolejnych. Mapa będzie cały czas rozwijana, będzie pojawiać się coraz więcej pinezek, nie tylko dodawanych przez nas ale i innych użytkowników.

Zachęcamy wszystkich do rejestracji i dodawania miejsc i wydarzeń przyjaznych rodzinom z dziećmi! Niech Polska dla dzieci służy wszystkim rodzicom, którzy chcą opuścić własne cztery ściany, wyjechać na wakacje w Polskę, na krótki, weekendowy wypad, czy po prostu szukają nowych miejsc w okolicy miejsca zamieszkania. Pokażmy, że jest tutaj co robić!

I to jest właśnie ta ekscytacja, o której pisaliśmy na początku tego wpisu! Żyliśmy tym ostatnie miesiące, zarywaliśmy sporo nocy, ale w końcu się udało. Według nas jest to świetne, niepowtarzalne narzędzie, z którego sami będziemy cały czas korzystać. Nam tego brakowało dlatego stworzyliśmy Polskę dla dzieci. Z drugiej jednak strony pojawiają się obawy, czy serwis ten Wam się po prostu spodoba 😉 Czy odnajdziecie się tutaj, czy będziecie z niego korzystać i będzie Wam dobrze służył – to są dopiero dla nas wyznaczniki sukcesu!

Przed nami jeszcze daleka droga! Jakie mamy plany na najbliższe tygodnie? Niedługo wyjeżdżamy na kilka dni odpocząć 😉 Musimy zresetować nasze umysły, ale będziemy cały czas dostępni online. Nie będziemy jednak dodawać przez kilka dni aż tylu miejsc ile byśmy chcieli i nie będziemy dodawać nowych funkcjonalności… Ale jak wrócimy to działamy ze zdwojoną siłą! Będziemy Was na bieżąco informować ile nowych miejsc pojawiło się na mapie, co nowego dla Was szykujemy i na pewno damy znać, kiedy pojawi się aplikacja mobilna – ona też jest w planach i to zdecydowanie tych bliższych niż dalszych!

Stay tuned!

Udanych podróży,
Kamila & Paweł

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.