Prawa autorskie

Dzień dobry!

Jeżeli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że cenisz sobie prawa autorskie. Doskonale to rozumiemy, dlatego oddajemy w Twoje ręce krótką notatkę, w której opisujemy najważniejsze aspekty związane z prawami autorskimi w ramach serwisu https://polskadladzieci.pl/ i aplikacji mobilnej “Polska dla dzieci”.

Treści dostępne w Serwisie i Aplikacji objęte są ochroną prawa autorskiego, a ich kopiowanie, powielanie, dalsze rozpowszechnianie lub inne korzystanie bez wyraźnej zgody Użytkownika lub Operatora jest zakazane i może skutkować odpowiedzialnością cywilną lub karną. W razie zainteresowania licencją na korzystanie z treści, napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy.

Jako treści dostępne w Serwisie i Aplikacji należy rozumieć wszystkie dane dostępne i wyświetlane w ramach Serwisu i Aplikacji, w tym m.in. jako tekst, zdjęcia, filmy, materiały graficzne, opisy, komentarze itp.

Operator dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w Serwisie i Aplikacji były kompleksowe i wiarygodne. Jednakże Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenia patentów lub praw autorskich wynikające z wykorzystania tych informacji. 

Wszystkie znaki użyte w opisie Miejsc są zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli i są chronione przez prawo.

Więcej szczegółów o funkcjonowaniu Serwisu i Aplikacji możesz znaleźć w polityce prywatności i regulaminie które znajdziesz tutaj:

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres kontakt@polskadladzieci.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.