Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych

Pamiętacie nasz program certyfikacji dla miast, gmin i powiatów? Mamy jeszcze większą przyjemność ogłosić, że uruchamiamy jego kolejną część, czyli Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych. Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to wspaniała inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie miejsc przyjaznych rodzinom i dzieciom w całej Polsce, tym bardziej cieszymy się, że stawiamy kolejny krok!

Jak wiecie, stworzyliśmy serwis i aplikację mobilną Polska dla dzieci! aby stworzyć miejsce w internecie (i w Waszych smartfonach ;)), które zapewni rodzicom i opiekunom niezawodne źródło informacji o miejscach, które są idealne na spędzenie wolnego czasu razem z dziećmi. Chcemy, aby podróże i aktywności z najmłodszymi były pełne radości, bezpieczeństwa i fascynujących przygód, a wyszukiwanie takich miejsc było łatwe, proste i przyjemne. Teraz dokładamy do tego jeszcze kolejną cegiełkę. Dajemy Wam gwarancje, że miejsca, które otrzymają Certyfikat POLSKA DLA DZIECI spełniają w pełni stawiane przez Was i przez nas wymagania.

Czym jest Certyfikat POLSKA DLA DZIECI?

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to znak jakości, który przyznawany jest gminom, miastom i powiatom (o którym możecie poczytać tutaj), a teraz również atrakcjom, obiektom noclegowym i gastronomicznym, które spełniają wysokie standardy jeśli chodzi o miejsca przyjazne dla rodzin i dzieci.

Naszym celem jest docenianie miejsc, które inwestują w swoją infrastrukturę i oferują różnorodne atrakcje nie tylko dla naszych najmłodszych podróżników, ale także dla ich rodziców i opiekunów. Dzięki naszemu programowi certyfikacji będziemy w stanie wyróżnić miejsce, które zapewniają bezpieczne place zabaw, czy inne udogodnienia dla dzieci, ale również interesujące muzea, przyjazne restauracje, urocze miejsca noclegowe i wiele innych atrakcji.

Certyfikat „POLSKA DLA DZIECI” to nasz sposób na docenienie tych, którzy tworzą miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, cieszyć się zabawą i tworzyć niezapomniane wspomnienia razem z całą rodziną.

Zobacz listę regionów i miejsc, które otrzymały nasz Certyfikat »

Jak zdobyć Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych?

Co należy zrobić, aby Państwa miejsce otrzymało Certyfikat POLSKA DLA DZIECI?

Poniżej wyjaśniamy w kilku prostych krokach jakie działania należy podjąć w celu otrzymania Certyfikatu.

 1. Na sam początek proszę założyć darmowy profil firmowy na stronie https://polskadladzieci.pl/konto/?register
 2. Następnie w ramach swojego oficjalnego profilu należy dodać swoje miejsce, które jest przyjazne rodzinom. Mogą to być m.in.:
  • sale zabaw,
  • muzea,
  • baseny,
  • ogrody botaniczne,
  • parki tematyczne,
  • parki rozrywki,
  • plaże i kąpieliska,
  • skanseny,
  • restauracje,
  • hotele,
  • agroturystki,
  • i wszystkie inne miejsca skierowane do rodzin z dziećmi.
 3. Aby otrzymać Certyfikat dane miejsce musi posiadać również aktywny roczny pakiet PREMIUM. Aktualny cennik płatnych pakietów można znaleźć tutaj.
 4. Następnie należy zapoznać się z Regulaminem Certyfikatu, w którym można znaleźć szczegółowe informacje na temat warunków przyznania Certyfikatu. Ważne jest to, że warunki są różne dla atrakcji, obiektów noclegowych i obiektów gastronomicznych.
 5. W celu otrzymania Certyfikatu dla atrakcji, obiektów noclegowych i  obiektów gastronomicznych należy wypełnić formularz kontaktowy aby zgłosić wolę otrzymania Certyfikatu.

Co wchodzi w skład Certyfikatu?

Jako dowód otrzymania Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych oraz obiektów gastronomicznych każde miejsce otrzyma pakiet potwierdzający, że spełnia wymagania programu.

W skład Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI wchodzi:

  1. oficjalny Certyfikat POLSKA DLA DZIECI,
  2. list potwierdzający przyznanie Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI,
  3. naklejka na szybę/drzwi informująca o przyznaniu Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI,
  4. informację do umieszczenia na własnej stronie internetowej i kanałach social media o przyznaniu Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI,
  5. dodatkowe wyróżnienie oferty w ramach Serwisu z informacją o otrzymaniu przez atrakcję, obiekt noclegowy czy obiekt gastronomiczny Certyfikatu,
  6. informacja na dedykowanej stronie Serwisu o otrzymaniu przez atrakcję, obiekt noclegowy czy obiekt gastronomiczny Certyfikatu.

Istnieje również możliwość otrzymania ZŁOTEGO Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI. Szczegóły na ten temat można znaleźć również w regulaminie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji, wystarczy do nas napisać za pomocą formularza kontaktowego.

Polecamy również zapoznanie się z Regulaminem programu certyfikacji dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych przyjaznych rodzinom z dziećmi: Certyfikat POLSKA DLA DZIECI oraz ZŁOTY Certyfikat POLSKA DLA DZIECI.

 

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani perspektywą wskazywania Wam miejsc o najwyższej jakości, które wyrażają zainteresowanie uczestnictwem w naszym programie certyfikacji dla miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi. Razem możemy wspólnie tworzyć niezwykłe miejsca, w których dzieci będą miały okazję rozwijać swoje pasje, odkrywać świat i delektować się beztroskimi chwilami w gronie rodziny.

Wspaniałych podróży,
Kamila i Paweł.

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.