Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla gmin, miast i powiatów

Mamy ogromną przyjemność ogłosić uruchomienie naszego nowego programu certyfikacji dla miast, gmin i powiatów pod nazwą Certyfikat POLSKA DLA DZIECI. To wspaniała inicjatywa, która ma na celu wyróżnienie miejsc przyjaznych rodzinom i dzieciom w całej Polsce. Co ważne, certyfikat można otrzymać zupełnie za darmo!

Jak wiecie, stworzyliśmy serwis i aplikację mobilną Polska dla dzieci! aby stworzyć miejsce w internecie, które zapewni rodzicom i opiekunom niezawodne źródło informacji o miejscach, które są idealne na spędzenie wolnego czasu razem z dziećmi. Chcemy, aby podróże i aktywności z najmłodszymi były pełne radości, bezpieczeństwa i fascynujących przygód, a wyszukiwanie takich miejsc było łatwe, proste i przyjemne.

 

Szukasz informacji o certyfikacie dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych?
Zajrzyj tutaj: Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla atrakcji, obiektów noclegowych i gastronomicznych.

 

Czym jest Certyfikat POLSKA DLA DZIECI?

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to znak jakości, który przyznawany jest gminom, miastom i powiatom, które spełniają wysokie standardy jeśli chodzi o miejsca przyjazne dla rodzin i dzieci. Pragniemy nagradzać miejsca, które inwestują w infrastrukturę i oferują różnorodne atrakcje dla naszych najmłodszych podróżników, ale i też ich rodziców oraz opiekunów. Dzięki temu programowi certyfikacji będziemy w stanie wyróżnić regiony, które zapewniają bezpieczne place zabaw, ciekawe muzea, przyjazne restauracje, urocze parki rozrywki i wiele innych atrakcji.

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to wyraz uznania dla tych, którzy tworzą miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, cieszyć się zabawą i budować niezapomniane wspomnienia razem ze swoją całą rodziną.

Zobacz listę regionów i miejsc, które otrzymały nasz Certyfikat »

Jak zdobyć Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla gmin, miast i powiatów?

Co należy zrobić, aby Państwa gmina, miasto lub powiat otrzymały bezpłatny Certyfikat POLSKA DLA DZIECI?

Poniżej wyjaśniamy w kilku prostych krokach jakie działania należy podjąć w celu otrzymania Certyfikatu.

 1. Na sam początek proszę założyć darmowy profil firmowy na stronie https://polskadladzieci.pl/konto/?register
 2. Następnie w ramach swojego oficjalnego profilu każda gmina, miasto lub powiat może dodawać ZA DARMO miejsca przyjazne rodzinom na ich terenie. Mogą to być m.in.:
  • place zabaw,
  • parki,
  • tereny rekreacyjne (boiska, sale sportowe, skate parki, plaże itp.),
  • atrakcje turystyczne (ogrody zoologiczne, muzea, parki rozrywki, parki tematyczne, parki linowe, sale zabaw itp.),
  • obiekty noclegowe,
  • restauracje i inne obiekty gastronomiczne,
  • a także ciekawe wydarzenia skierowane do rodzin z dziećmi.
 3. Każda gmina, miasto i powiat, który doda 15 zweryfikowanych obiektów do naszej aplikacji otrzyma Certyfikat POLSKA DLA DZIECI.
 4. Dla najlepszych gmin, miast i powiatów, które dodadzą więcej niż 50 miejsc do swojego profilu oferujemy ZŁOTY Certyfikat POLSKA DLA DZIECI, w ramach którego można otrzymać m.in. dodatkowy pakiet płatnej promocji w ramach aplikacji „Polska dla dzieci” (o wartości ponad 7 000 zł netto).
 5. Zalecamy zapoznać się z Regulaminem Certyfikatu, można znaleźć tam szczegółowe informacje na temat warunków i przyznania Certyfikatu.
 6. W celu otrzymania Certyfikatu, po dodaniu co najmniej 15 lub 50 zweryfikowanych miejsc, gmina/miasto/powiat musi wypełnić formularz kontaktowy aby zgłosić wolę otrzymania Certyfikatu.

 

To co jest najważniejsze! Po bezpłatnej rejestracji obiekty można dodawać (zupełnie za darmo) pod adresem: https://polskadladzieci.pl/dodaj/ (w ramach bezpłatnych pakietów). Dodawanie miejsc dla gmin, miast i powiatów oraz samo otrzymanie certyfikatów nie wiąże się z żadnymi opłatami ze strony samorządów.

 

Co wchodzi w skład Certyfikatu?

Jako dowód otrzymania Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI każda gmina, miasto i powiat otrzyma pakiet potwierdzający, że dana jednostka terytorialna spełnia wymagania programu.

 1. W skład Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI wchodzi:
  • oficjalny Certyfikat POLSKA DLA DZIECI,
  • list potwierdzający przyznanie Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI,
  • informacja na stronie Serwisu o otrzymaniu przez gminę/miasto/powiat Certyfikatu.
 2. W skład ZŁOTEGO Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI wchodzi:
  • oficjalny Certyfikat POLSKA DLA DZIECI,
  • list potwierdzający przyznanie Certyfikatu POLSKA DLA DZIECI,
  • certyfikat z grawerem,
  • dodatkowy pakiet płatnej promocji w ramach aplikacji „Polska dla dzieci” o wartości ponad 7 000 zł netto!,
  • informacja na stronach Serwisu o otrzymaniu przez gminę/miasto/powiat Certyfikatu.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji, wystarczy do nas napisać za pomocą formularza kontaktowego.

Polecamy również zapoznanie się z Regulaminem programu certyfikacji dla regionów przyjaznych rodzinom z dziećmi: Certyfikat POLSKA DLA DZIECI oraz ZŁOTY Certyfikat POLSKA DLA DZIECI.

 

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z gminami, miastami i powiatami, które chcą dołączyć do naszego programu certyfikacji dla regionów przyjaznych rodzinom z dziećmi. Razem możemy stworzyć wyjątkowe miejsca, gdzie dzieci będą miały szansę rozwijać swoje pasje, odkrywać świat i cieszyć się beztroskimi chwilami z rodziną.

Wspaniałych podróży,
Kamila i Paweł.

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.