Cześć!

Z tej strony Kamila i Paweł, autorzy serwisu i aplikacji Polska dla dzieci!

Pomysł na portal i aplikację mobilną o atrakcjach, noclegach, restauracjach i wydarzeniach dla rodzin z dziećmi powstał, bo sami czegoś takiego potrzebowaliśmy.

Dużo podróżujemy, pokazujemy naszym dzieciom zarówno odległe zakątki świata jak i ciekawe miejsca w Polsce. W trakcie podróży niejednokrotnie brakowało nam narzędzia, które pomogłoby nam szybko znaleźć fajną, przyjazną rodzinom z dziećmi restaurację w okolicy. Brakowało nam możliwości szukania po filtrach atrakcji dla rodzin w całej Polsce. W końcu brakowało nam miejsca w internecie gdzie mielibyśmy listę obiektów noclegowych przyjaznych rodzinom z dziećmi, gdzie możemy szukać obiektów z salą zabaw, brodzikiem czy łóżeczkiem turystycznym.

Co więcej – jako autorzy bloga podróżniczego Ready for Boarding bardzo często dostajemy pytania i prośby o polecenie noclegów, atrakcji, wydarzeń w okolicy, a ponieważ i tak bardzo często po prostu dzielimy się linkami do wpisów do naszego bloga, to postanowiliśmy stworzyć serwis, który będzie nie tylko listą atrakcji, restauracji, noclegów i wydarzeń ale również będzie miejscem tworzonym przez RODZICÓW dla RODZICÓW.

I to właśnie nam przyświecało tworząc Polskę dla dzieci – miejsce, gdzie rodzice mogą dodawać punkty, oceniać je, polecać. Miejsce, do którego mogą zawsze zajrzeć kiedy potrzebują znaleźć coś fajnego dla rodzin z dziećmi lub kiedy planują dłuższe wyjazdy. Miejsce, gdzie po prostu jest wszystko w jednym miejscu!

Prywatnie jesteśmy już od ponad 10 lat małżeństwem i nadal nam ze sobą bardzo dobrze 😉 Mieszkamy w Łodzi i chociaż spędziliśmy kilka lat studiując za granicą w kraju, w którym żyłoby nam się zapewne łatwiej, to i tak wygrał lokalny patriotyzm i postanowiliśmy wrócić do Polski. Naszą wspólną pasją są podróże czego owocem było Ready for Boarding, a potem Polska dla dzieci. Jesteśmy rodzicami trójki dzieci, które zdecydowanie wolą spędzać czas na bliższych i dalszych wojażach niż siedzeniu w domu!

Udanej podróży!
Kamila i Paweł

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.