Odpowiedzialność

Dzień dobry!

Jeżeli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że cenisz sobie odpowiedzialność. Doskonale to rozumiemy, dlatego oddajemy w Twoje ręce krótką notatkę, w której opisujemy najważniejsze aspekty związane z odpowiedzialnością za treści w ramach serwisu https://polskadladzieci.pl/ i aplikacji mobilnej “Polska dla dzieci”.

Treści dostępne w Serwisie i Aplikacji są prezentacją opinii, poglądów, wiedzy lub doświadczenia ich autorów, ale nie stanowią formy indywidualnego poradnictwa w jakiejkolwiek sprawie. Przed podjęciem decyzji w istotnej sprawie, zawsze należy zasięgnąć indywidualnej porady specjalisty. Operator nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody wynikłe z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie i Aplikacji.

Operator dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w Serwisie i Aplikacji były kompleksowe i wiarygodne. Jednakże Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenia patentów lub praw autorskich wynikające z wykorzystania tych informacji. 

Wszystkie znaki użyte w opisie Miejsc są zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli i są chronione przez prawo.

W ramach Serwisu i Aplikacji mogą być zamieszczane linki afiliacyjne do różnych stron, z których Operator może czerpać dodatkowe korzyści materialne lub niematerialne. Nie wiąże się to jednak z jakimkolwiek kosztem po stronie Użytkownika, ani nie wpływa na wysokość danej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wysokość opłat, wybrany pakiet czy inne czynniki mogą mieć wpływ na pozycję Miejsca w wynikach wyszukiwania. Czynniki te zależą od wielu elementów jak czas dodania, ilość opinii, jakość opinii, lokalizacja, przesunięcie mapy, wybrane filtrowanie, wybrane sortowanie i wiele innych. Oferty promowane w dodatkowy sposób są w miarę możliwości technicznych oznaczane dodatkowo.

Więcej szczegółów o funkcjonowaniu Serwisu i Aplikacji możesz znaleźć w polityce prywatności i regulaminie które znajdziesz tutaj:

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres kontakt@polskadladzieci.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.