Polska dla dzieci na targach TT Warsaw 2023 w Nadarzynie

W ostatnich dniach listopada (23-25.11.2023), podobnie jak miesiąc wcześniej, odwiedziliśmy kolejne targi turystyczne. Tym razem „Polska dla dzieci” miała zaszczyt uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń turystycznych w Polsce, a mianowicie Targach TT Warsaw 2023 w Nadarzynie. Jako Polska dla Dzieci uczestniczyliśmy w targach zarówno jako wystawca, jak i prelegenci, aby dzielić się naszą misją ułatwiania podróży rodzinom z dziećmi oraz promować przy okazji naszą aplikację mobilną.

Najbardziej cieszy nas, że nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zresztą nam samym również się bardzo podobało.

Zresztą zobaczcie sami:

Targi TT Warsaw 2023 - Polska dla dzieci

Jeśli chodzi o naszą opinię, to jesteśmy super dumni z naszego stoiska na TT Warsaw 2023, było po prostu przepiękne 🙂 Cieszy nas to jeszcze tym bardziej, że podobne opinie słyszeliśmy bezpośrednio od Was!

Poza stoiskiem, na którym promowaliśmy naszą aplikację mobilną, przedstawialiśmy również prelekcje pt. „Nasze top 10 miejsc w Polsce na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem”, bazując m.in. na Waszych opiniach i ocenach miejsc w naszej aplikacji.

W trakcie trwania targów nie tylko prezentowaliśmy top 10 miejsc w Polsce, ale mieliśmy także okazję spotkać wiele wspaniałych rodzin z dziećmi, z którymi dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami z podróży. To dla nas było niezwykle inspirujące i dodatkowo utwierdziło nas w przekonaniu, że nasza aplikacja spełnia rzeczywiste potrzeby podróżujących rodzin. Goście TT Warsaw (zarówno Ci prywatni jak i biznesowi) wykazali duże zainteresowanie możliwościami, jakie oferuje nasza aplikacja. Docenili personalizację wyszukiwania oraz łatwość korzystania z interfejsu, co sprawia, że podróżowanie z dziećmi staje się bardziej dostępne i przyjemne.

Aplikacja mobilna Polska dla dzieci!Zachęcamy do pobrania naszej aplikacji!

Jeśli jeszcze nie korzystasz z aplikacji „Polska dla dzieci”, serdecznie zapraszamy do pobrania jej na swój smartfon. Odkrywaj Polskę razem z dziećmi, znajduj nowe miejsca, dziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami i planuj niezapomniane podróże.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze strony https://polskadladzieci.pl/aplikacja/ lub bezpośrednio w sklepach Google Play i App Store. Polska dla dzieci to Twoje wsparcie w organizacji rodzinnych przygód!

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.