Zapraszamy na targi TT Warsaw w Nadarzynie

Zbliża się jedno z najważniejszych i najbardziej fascynujących wydarzeń związanych z branżą turystyczną i podróżami. Mowa o TT Warsaw, które nie tylko stanowią doskonałą platformę targową dla przedsiębiorców, ale także są areną dla Festiwalu Podróżników, gromadzącego entuzjastów odkrywania świata. Już od wielu lat to wydarzenie integruje pasjonatów podróży, oferując możliwość poznania atrakcyjnych ofert najlepszych biur podróży, agencji turystycznych oraz linii lotniczych. To doskonała okazja do znalezienia inspiracji i planowania kolejnych niezapomnianych podróży. Serdecznie zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w dniach 23-25 listopada, gdzie również wystawimy swoje stoisko oraz będziemy mieć prelekcję na scenie głównej!

TT Warsaw to renomowane wydarzenie związane z branżą turystyczną, cieszące się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. W dniach 23-25 listopada, Ptak Warsaw Expo będzie gospodarzem 29. edycji tego wydarzenia. Długoletnia historia i ciągłe dostosowywanie się do potrzeb branży podkreślają wysoką jakość i prestiż TT Warsaw.

Położenie TT Warsaw w obiektach Ptak Warsaw Expo ułatwia dostęp do spotkań z kluczowymi przedstawicielami sektora, zarówno z Polski, jak i z całego świata. To wydarzenie o charakterze międzynarodowym, a poprzednia edycja przyciągnęła ponad 22 tysiące odwiedzających. Blisko dziesięć procent z nich stanowili goście zagraniczni z 56 różnych krajów. To dowodzi ogromnego zasięgu targów i znaczących perspektyw biznesowych, jakie stwarzają dla każdego uczestnika TT Warsaw.

Festiwal Podróżników na TT Warsaw 2023

Festiwal Podróżników stanowi nieodzowny element każdej edycji TT Warsaw, będący doskonałą platformą integracyjną dla entuzjastów podróży i odkrywania nawet najbardziej odległych zakątków świata. To wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktu z ludźmi pełnymi pasji, gotowymi dzielić się swoim doświadczeniem z organizacji podróży, podpowiedzieć najciekawsze kierunki oraz udowodnić, że życie można prowadzić w sposób mniej standardowy.

Wśród prelegentów Festiwalu Podróżników znajdą się między innymi Tomasz Habdas, który na swoim koncie ma między innymi zdobycie Kilimandżaro czy Elbrus, Marek „Drzemsio” Rajczakowski, który odwiedził 49 państw świata, Cinnamon Tours, polsko-lankijski duet organizujący wycieczki na Sri Lanke i Malediwy, czy też Paweł Marciocha, który w ostatnim czasie odwiedził między innymi Uzbekistan. Łukasz Kornatka podzieli się wiedzą o Bałkanach, Ewa Chojnowska o Afryce, Chinach i generalnie najlepszych miejscach na świecie, Gosia Girek o Pakistanie, a Martyna Skura powie o życiu i pracy na Malediwach.

Ponadto, wydarzenie odwiedzą Loco Bas (wykład o Afryce Zachodniej), Obieżyświaty4 (opowiedzą o wielkiej brytyjskiej przygodzie), 2km Trips (podzielą się wiedzą o podróżowaniu rowerem w 90 dni dookoła USA), Wyprawomaniak (powie o podróżach zimą i tych na jeden dzień), Ready for Boarding (podróż przez zachodnie wybrzeże USA), Marek Suslik czy właśnie my, czyli Kamila i Paweł Florczak w prelekcji pt. „Nasze top 10 miejsc w Polsce na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem”.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w TT Warsaw!

Zapisz się na NOWOŚCI.
Atrakcje. Wydarzenia. Zniżki.
Newsletter

✅ TAK, chcę zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowych atrakcjach, wydarzeniach, promocjach i nowościach na PolskaDlaDzieci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez PolskaDlaDzieci.pl na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wypełnij formularz
Napisz do nas!
Przejmij kontrolę
Znajdź swoje miejsce na naszej platformie i przejmij kontrolę.